Biohazard a PCR boxy | podtlakové izolátory pro práci s cytostatiky

Biohazard boxy NuAire

 • Cellgard 475 ES Třída II

  Cellgard 475 ES

  Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Cellgard 475 zaručuje špičkovou bezpečnost v laboratoři, dokonalou ergonomii při práci a úsporu elektrické energie a to za velmi příznivou cenu.

  Detail
 • Cellgard 477 ES

  Cellgard 477 ES

  Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Cellgard 477 biohazard box kombinuje špičkovou kvalitu a vlastnosti Labgardu 437 s nadčasovým designem biohazard boxu Cellgard 480. 

  Detail
 • CellGard™ 481 HD

  CellGard™ 481 HD

  Biohazard box CellGard™ 481 HD třídy II, Typu A2 nabízí nejdokonalejší ochranu obsluhy, produktu a prostředí při práci s nebezpečnými látkami ve formě tablet, roztoků nebo prášku. Pracovní prostor je klasifikován jako sterilní prostředí odpovídající ISO Class 5.

  Detail
 • LabGard™ 430/435

  LabGard™ 430/435

  Biohazard box třídy II, typu B2 s kompletním odfukem. LabGard™ 430/435 kombinuje ventilaci digestoře s ochranou produktu a obsluhy pomocí biohazard boxu.

  Detail
 • LabGard™ 427

  LabGard™ 427

  Špičkový světový biohazard box třidy II, typu B1. LabGard™ 427 nabízí výrazně redukovanou cenu s velkým množstvím designových inovací, a tím z něj dělá biohazard box Třídy II, Typu B1, který je nejvhodnější volbou pro profesionály v laboratořích.

  Detail
 • NU-545-ES

  LabGard® NU-545 ES

  Nejnovější model boxu třídy II, typu A2 ovládaný pomocí barevného dotykového displeje. Box nabízí nepřekonatelný výkon a ochranu v každé laboratoři. Uvedený model se vyznačuje tichým chodem motoru a prodlouženou zárukou v délce 72 měsíců.

  Detail
 • LabGard™ 440

  LabGard™ 440

  Vyjímečný pokrok kontroly v biologickém inženýrství. Světově nejlépe prodávaný biohazard box se právě stal lepší díky mikroprocesorovému řízení elektronickou dotykovou klávesnicí.

  Detail
 • LabGard™ 437

  LabGard™ 437

  Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Vzduchotěsný box s 30% odfukem a 70% recirkulací minimalizuje křížovou kontaminaci při práci s bilogickými látkami nízké a střední třídy nebezpečnosti a za nepřítomnosti těkavých toxických látek a chrání obsluhu a prostředí před expozicí biologickými nebo chemickými látkami v pracovním prostoru.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)