Elisabeth Pharmacon

Přidejte se k našemu tuzemskému obchodnímu týmu

Tým pro tuzemský obchod společnosti Elisabeth Pharmacon hledá:

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro tuzemský obchod, který/á se stane součástí našeho úspěšného týmu. Jsme výrobci, dovozci a distributoři diagnostických souprav, přístrojů a spotřebního materiálu pro výzkumné a klinické laboratoře. Pokud máte zkušenosti s prodejem podobných produktů a jste ochotni cestovat po celé ČR, hledáme právě vás!

Hledáme komunikativního a samostatného obchodníka s řidičským průkazem, který má rád týmovou práci a radost z obchodní činnosti. Schopnost reprezentovat naši společnost na veletrzích a konferencích je pro nás klíčová. Těšíte se na nové výzvy a chcete se stát součástí našeho týmu? Potom hledáme právě vás!

Nabízíme flexibilní pracovní dobu a klasické benefity jako stravenkový paušál a příspěvek na penzijní připojištění. Kromě toho poskytujeme auto k osobnímu užívání, notebook a telefon. Vaše odměna bude složena ze základní mzdy, osobního ohodnocení a čtvrtletní prémie. Naše služby laboratoře jsou pro zaměstnance dostupné za zvýhodněné ceny. Navíc se můžete těšit na přátelskou atmosféru na pracovišti.

Vaší náplní práce bude péče o zákazníky a péče o svěřené portfolio produktů. Budete se účastnit schůzek se zákazníky po celé ČR, připravovat výběrová řízení a vyřizovat zakázky.

Pokud jste komunikativní, máte schopnosti a chuť učit se nové věci a chcete se stát součástí úspěšného týmu, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na vás!

Kontakt:

Michal Šikula
Marketing & HR Manažer

hr@elisabeth.cz