Zařízení pro elektroforézu

FastGene Elektrophoresis Unit

Nová a inovativní FastGene® komora pro proteinovou elektroforézu byla vyvinutá pro použití předpřipravených proteinových gelů (10 x 8 cm). Snadné použití a robustnost této komory umožňuje reprodukovatelnou separaci proteinů za minimum času.

FastGene® komora pro separaci proteinů, vyráběná v Japonsku, je vyrobena z křišťálově čistého a ultračistého polymerního materiálu a usnadňuje nakládání proteinových vzorků. Dále je velmi snadné sledovat elektroforézu, zvláště pokud můžete použít předbarvené proteinové žebříčky.

Najednou lze vložit dva gely. Inovativní klínový systém zaručuje lehké sestavení kazety. Při použití tohoto systému můžeme prokázat, že nedojde k žádnému problému s netěsností.

Během elektroforézy jsou obě kazety obklopeny pufrem, aby bylo zaručeno dokonalé chlazení. Proto je zásobník pufru poměrně malý ve srovnání s jinými komorami, což povede ke snížení nákladů pufru, zvláště pokud jsou preferovány složky jako MOPS nebo MES. Navíc je efektivní chlazení zodpovědné za vysoké rozlišení a ostré pásy bílkovin během experimentu s elektroforézou.

Komora je vyráběna podle směrnic CE a označena CE.

Technická specifikace:

Rozměr

8 x 18 x 18 cm

Hmotnost

0,5 kg

Víko, pufrovací komory, klíny

ultračistý akryl

Těsnění

silikon

Kapacita pufrovací komory

500 ml

Napětí

0 – 600 Vdc

Proud

0 – 100 mA

Teplotní rozsah

0 – 50 °C

Kompatibilita

Kazety s rozměry 10 x 8 cm

Kat. č. Cena bez DPH DPH  
FG-02 17 898.30 Kč / € 693.00 21 % Koupit

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat