Biohazard boxy NuAire

LabGard™ 425
  • LabGard™ 425

LabGard™ 425

LabGard™ 425 je za nejpřijatelnější cenu, protože v sobě kombinuje potřebnou vyjímečnou spolehlivost, výkon a kvalitní konstrukci. Vezměte v úvahu několik unikátních výhod modelu NU-425:

 

  • Velikost prostoru. Největší vyráběná pracovní plocha vám dovoluje umístit si do pracovního prostoru veškeré potřebné pomůcky. Tím se minimalizuje nutnost narušení vzduchové bariéry a snižuje se riziko úniku kontaminantů z pracovní zóny.
  • Nesrovnatelná spolehlivost. Bez jakýchkoliv pochybností lze říci, že NU-425 má interval mezi selháními (MTBF) nejvyšší mezi produkty ostatních společností. Spolehlivost musí být budována již od základů. Zákazník požaduje pouze součástky nejvyšší kvality a ty mu mohou nabídnout naši odborní prodejci.
  • Lepší přístupnost. Velký vstupní otvor o velikosti 25 cm umožňuje obsluze větší svobodu pohybu a tím i lepší ochranu.
  • Lepší dosah. Komfort práce není zaručen jen vnitřní pracovní plochou, která je blíže obsluze, ale také ergonomickým designem a volitelným příslušenstvím, jako je například otočný nerezový stolek. To vede k tomu, že se v biohazard boxu pracuje přesněji, elegantněji a mnohem více efektivně.
  • Minimální únava očí. Snížení únavy očí je docíleno pomocí lehčeného, bezodrazivého výsuvného skla, které není úmístěno v rámu, jež by omezoval pohled do pracovního prostoru. Navíc je celý pracovní prostor dostatečně osvětlen bílým rozptýleným světlem.
  • Tišší, bezpečnější, učinnější. HEPEX™ přetlakový bezúnikový systém umístěný v podtlaku, a to až k rozhraní HEPA filtrů, zajišťuje dokonale biologicky čisté prostředí.

 

Cenovou nabídku vám zašleme na vyžádání.

Brožura

Specifikace

 

Kat. č. Velikost Cena bez DPH DPH  
NU-425-200E 60 cm na vyžádání 21 %
NU-425-300E 90 cm na vyžádání 21 %
NU-425-400E 120 cm na vyžádání 21 %
NU-425-500E 150 cm na vyžádání 21 %
NU-425-600E 180 cm na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)