Biohazard boxy NuAire

LabGard™ 427
  • LabGard™ 427

LabGard™ 427

Špičkový světový biohazard box třidy II, typu B1. LabGard™ 427 nabízí výrazně redukovanou cenu s velkým množstvím designových inovací, a tím z něj dělá biohazard box Třídy II, Typu B1, který je nejvhodnější volbou pro profesionály v laboratořích.

Nejlevnější biohazard box třídy II, B1 pro ochranu obsluhy. LabGard™ 427 má velice nízké požadavky na připojení vzduchotechniky, až o 50%, než srovnatelné biohazard boxy ostatních výrobců. Tyto snížené požadavky jsou způsobeny sériově orientovanými HEPA filtry. Box je vhodný pro práci s hořlavinami a v mikrobiologických studiích.

Podpora jednoho HEPA filtru. Původní boxy NCI Typu B1 cabinet (např. NU-420) vyžadovaly dva nezávislé HEPA filtry: Jeden pod pracovní plochou (zaručující nekontaminovaný recirkulovatelný vzduch v přetlakovém plénu) a druhý nad pracovní plochou (filtrace vzduchu z ventilátoru). NU-427 se svou unikátní patentovanou duální kanálovou technologií v zadní části ruší potřebu dvou filtrů a nahrazuje jí přetlakovým plénem uvnitř podtlakové zóny, která vede až dolů k rozhraní HEPA filtru a vnější části boxu.

Celonerezová konstrukce, vnější i vnitřní prostor vyrobený z nerezové oceli je zárukou vysoké chemické odolnosti, snadné dekontaminace a dlouhé životnosti.

Tak jako všechny biohazard boxy Třídy II od společnosti NuAire jsou i v LabGard™ NU-427 zakomponovány nejnovější ergonomické poznatky. Samozřejmostí je bezrámové okno, které zaručuje dokonalý pohled na pracovní plochu, fluorescenční světelný zdroj, který je šetrný k očím. To vše zvyšuje komfortnost a bezpečnost práce.

Mikroprocesorem řízená elektronická kontrola pomocí ovládacího dotykového monitoru TOUCHLINK pro všechny základní funkce boxu, jako jsou světla, ventilátor, alarm a dvojzásuvka. Mikroprocesorem řízený kontrolní systém udržuje optimální rovnováhu mezi vstupem vzduchu a dofukem napojeným na odtahový systém uživatele. Tato kontrola je řízena pomocí dvojice termistorových sond sledujících průtok vzduchu na vstupu a výstupu. Součástí celého řídícího a kontrolního systému je audiovizuální alarm.

Kat. č. Velikost Cena bez DPH DPH  
NU-427-400E 120 cm na vyžádání 21 %
NU-427-600E 180 cm na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)