Biohazard boxy NuAire

LabGard™ 430/435
  • LabGard™ 430/435

LabGard™ 430/435

Biohazard box třídy II, typu B2 s kompletním odfukem. LabGard™ 430/435 kombinuje ventilaci digestoře s ochranou produktu a obsluhy pomocí biohazard boxu.

Vlastnosti LabGard™ 430/435: celonerezová konstrukce vnějšího pláště a vnitřního prostoru, 100% odfuk bez vnitřní recirkulace, interní mikroprocesorová kontrola pomocí ovládacího dotykového monitoru TOUCHLINK, která kontroluje a zobrazuje proudění vzduchu, HEPEX™ zaručující bezúnikové biologický čisté prostředí a snadná konfigurace pomocí volitelného příslušenství.

LabGard™ 435 biohazard digestoř je pouze UL/UL-C klasifikovaný biohazard box, který může být použit pro práci s hořlavinami a může být bezpečně využíván pro práci se všemi chemickými látkami, které jsou jinak určeny jen pro práci v digestoři. Tento box nelze využít pro práci s aktivními izotopy a radionuklidy.

LabGard™ 430/435 poskytuje vysokou úroveň bezpečnosti. Vzhledem k tomu, že box je odkázán na odtahu, je box zajištěn a nespustí se, dokud objem odtahovaného vzduchu nedosáhne minimálně 10% z celkového průtoku. V případě, že během provozu dojde k poklesu objemu odtahovaného vzduchu pod 10% dojde k odpojení vnitřního ventilátoru a audio alarm ohlásí závadu. Toto odpojení zaručuje nejvyšší možnou ochranu obsluhy.

Ergonomická vylepšení v designu biohazard boxů. Boxy této řady obsahují dokonalé opěrky rukou, které usnadňují práci a manipulaci uvnitř pracovní zóny, dále je možno implementovat speciální loketní opěrky, které snižují únavu a usnadňují přístup i k dříve nevyužívaným místům pracovní plochy (rohy). To vše vede ke zlepšení práce. Toto jsou jen dvě ergonomická vylepšení z celkového počtu několika desítek dalších.

Kat. č. Velikost Cena bez DPH DPH  
NU-430-400E 120 cm na vyžádání 21 %
NU-430-600E 180 cm na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)