Biohazard boxy NuAire

LabGard™ 440
  • LabGard™ 440

LabGard™ 440

Vyjímečný pokrok kontroly v biologickém inženýrství. Světově nejlépe prodávaný biohazard box se právě stal lepší díky mikroprocesorovému řízení elektronickou dotykovou klávesnicí. LabGard™ 440 biohazard box má stejnopu nerezovou konstrukci a vnitřní strukturu jako LabGard™ 425 – nejlépe prodávaný box na světě – s vylepšenou teplotní kompenzací, mikroprocesorovým řízením a elektronickou dotykovou klávesnicí.

  • Ergonomická vylepšení v designu biohazard boxů. Od zkrácení vzdálenosti mezi odtahem vzduchu a pracovní plochou, což usnadňuje manipulaci s materiály, k prakticky dokonalému pohledu do pracovního prostoru získáváte dokonalý nástroj pro snadnější, přesnější, komfortnější a efektivnější práci. Toto jsou jen dvě vylepšení z celkového počtu několika desítek.
  • Kontrola kritických hodnot průtoků je přesnější a spolehlivější. Mikroprocesorové smysly v LabGard™ 440 zobrazují, kontrolují a udržují rovnováhu v systému proudění vzduchu pomocí páru termistorových sond, které jsou kalibrovány individuálně včetně teplotní kompenzace. Jedna sonda kontroluje a ovládá proudění uvnitř pracovního prostoru a druhá sonda kontroluje a zobrazuje odfukové proudění a ve vzájemné spolupráci nastavují optimální rovnováhu při zachování špičkového výkonu.
  • Digitální zobrazení rychlostí proudění na vstupu a v pracovní zóně. LabGard™ 440 nejen monitoruje a řídí rovnováhu proudění, ale také poskytuje uživateli/technikovi stálou a přesnou informaci pomocí digitálního zobrazení. V případě výskytu problému okamžitě mikroprocesor vyhlásí poplach pomocí akustického alarmu a na displeji se zobrazí chybová zpráva.

Kat. č. Velikost Cena bez DPH DPH  
NU-440-300E 90 cm na vyžádání 21 %
NU-440-400E 120 cm na vyžádání 21 %
NU-440-600E 180 cm na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)