Elisabeth Pharmacon

Přidejte se k nám

Pomáháme prostřednictvím našich diagnostických výrobků k důkladné diagnostice infekcí pacientů a klientů, a v důsledku toho přispíváme k efektivnější léčbě infekcí.

V oblasti life sicence jsme tu pro výzkumné, akademické a školní pracoviště a pomáháme jim k objevování nových poznatků o našem světě. Proto hlavní motto naší společnosti je "We help to discover the world".

Jsme ryze českou společností, která působí na trhu více než 20 let. Klíčem našeho úspěchu je pro inovativní přístup k produktům a službám. Náš tým specialistů pracuje na výzkumu a vývoji ve vlastních laboratořích. V minulých letech se nám podařilo čerpat prostředky z Evropských dotací na posílení stávajícího vybavení laboratoří a v současnosti realizujeme řadu výzkumných záměrů v oblasti life science.

Vyvíjíme a vyrábíme IVD zdravotnické prostředky celé řady infekcí (bakteriální, virové), dále soupravy pro lidskou genetiku, pro skrínink celiakie, Bechtěrevovy choroby. Tyto soupravy patří v současné době k našim nejúspěšnějším na celém světě. Vlastní produkty a jejich výzkum se týká i souprav pro izolaci DNA a RNA a také polymerázy.

Kromě uvedených produktů nabízíme koncovým zákazníkům profesionální laboratorní služby. Zaměřujeme se na diagnostiku boreliózy a borélií z klíšťat, močovými a pohlavními infekcemi a dále sledování hladin důležitých vitamínů (např. vitaminu D) a hormonů (např. testosteronu u sportovců).

Aktuálně poptávané pozice:

Asistent/ka ředitele

Manažer obchodu

Odborný pracovník do laboratoře mikrobiologie