Izolátory pro práci s cytostatiky | Biohazard boxy | Laminární boxy

Biohazard boxy pro práci se zvířaty

 • Labgard NU-629 biohazard box pro práci se zvířaty

  Labgard NU-629 biohazard box pro práci se zvířaty

  Velký pracovní otvor (30 cm pro normální pozici) ve spojení s dalším volitelným vybavením zaručuje dokonalou pracovní pohodu. Přední bezrámové zapuštěné okno lze otevřít až na 49 cm, což umožňuje dát do boxu na pracovní plochu i rozměrnější předměty.

  Detail
 • AllerGard 619 stanice pro přemísťování zvířat

  AllerGard 619 stanice pro přemísťování zvířat

  Stanice pro přemísťování zvířat je vynikající volbou pro operace, kdy je nutno přemístit zvířata v klecích, případně, kdy je potřeba klece vyčistit. AllerGard 619 je špičkový box, který zaručuje maximální ochranu nejen obsluze, ale i zvířatům. Velké množství standardních vlastností jako jsou světový ergonomický design, úsporný provoz a dokonalé vzduchové proudění zaručují, že AllerGard 619 je nejlepší volbou pro práci se zvířaty.

  Detail
 • Labgard 610 prokládací biohazard box

  Labgard 610 prokládací biohazard box

  Labgard 610 je prokládací biohazard box s duálním přístupem k pracovní ploše vytvářející vzduchovou bariéru mezi pracovní plochou a čistými prostorami. Je speciálně navržen tak, aby laboratorním profesionálům umožňoval snadnou kontrolu při práci s malými zvířaty během citlivého přemisťování do klecí.

  Detail
 • AllerGard 607 box pro sběr odpadu z klecí

  AllerGard 607 box pro sběr odpadu z klecí

  Allergard 607 je stanice, která se používá pro sběr odpadu ze zvířecích klecí. Svou unikátní konstrukcí zaručuje snadnou manipulaci s infekčním odpadem, snadnou obsluhu, dokonalou bezpečnost a vysokou efektivitu při úklidu klecí. Ochrana osoby Třídy I zaručuje obsluze ochranu před zápachem, aerosoly a ostatními agens. Volitelné vybavení umožňuje, aby i práce s neforemnými a těžkými klecemi byla snadná.

  Detail
 • Labgard 602

  Labgard 602

  Labgard 602 biohazard digestoř pro práci s klecemi je dokonalou volbou v oblasti, kde je vyžadována nejen ochrana zvířat, ale především ochrana personálu. Labgard 602 je dokonalý a kombinuje špičkové vlastnosti s nejvyšší úrovní konstrukce a spolehlivosti čímž naprosto překonává ostatní podobná zařízení ve světě.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)