Rychlé testy

Testy okultního krvácení

Kvalitativní rychlé testy na okultní krvácení Eli-Pack FOB Test dodáváme na trh pro lékaře. K dostání jsou testy balené po 50 ks, ale také po 2 ks. Citlivost testu odpovídá doporučovaným hodnotám 75 ng/ml pufru, v přepočtu na hmotnost stolice poskytují testy pozitivní výsledek při množství hemoglobinu vyšším než 15 ug/g stolice. Hmotnost stolice se však může lišit a také může díky různé konzistenci stolice být odebráno vyšší nebo nižší hmotnost stolice. V důsledku toho může být ovlivněna citlivost testu uváděná v jednotce mg/g stolice).

 • Eli-Pack

  FOB test ELI-PACK + rukavice zdarma

  ELI-PACK – test na okultní krvácení do stolice je rychlý imunologický test, který umožňuje kvalitativně stanovit okultní krvácení do stolice. Princip testu je založen na imunochromatografickém stanovení přítomnosti lidského hemoglobinu ve stolici.

  Detail
 • ELI-PACK FOB Test

  ELI-PACK FOB Test

  Certifikovaný Eli-Pack FOB test na okultní krvácení do stolice je rychlý imunologický test, který umožňuje kvalitativně stanovit okultní krvácení do stolice s citlivostí 75 ng/ml, které doporučují odborné lékařské společnosti a asociace.

  Princip testu je založen na imunochromatografickém stanovení přítomnosti lidského hemoglobinu ve stolici.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)