Kolonková izolace DNA a RNA OMNI

Homogenizátory pro rozbíjecí částice

Homogenizátory pro rozbíjecí částice používají pro lýzu laboratorních vzorků, které jsou velmi obtížné lyzovat se standardními mechanickými homogenizátory. Kombinace rotačního pohybu a rozbíjecích částic umožňuje rychlejší a účinnější proces lýze / homogenizace pro biologické vzorky.

Homogenizátory pro rozbíjecí částice umožňují také homogenizaci v uzavřených nádobách a zpracování více vzorků bez rizika kontaminace. Tyto homogenizátory jsou velmi užitečné pro laboratoře zpracovávající větší počet vzorků malého objemu.

 • Bead Ruptor 96

  Bead Ruptor 96 je nejvšestrannější homogenizátor navržený pro drcení, ’cryo-milling’ v destičkách a zkumavkách v jediném kompaktním stolním přístroji.

  Detail
 • Bead Ruptor 24 elite

  Bead Ruptor Elite

  Bead Ruptor Elite je nejmodernější a jednoduše ovládatelný homogenizátor pro rozbíjecí částice. Je speciálně navržen na drcení, lyzaci a homogenizaci biologických vzorků před molekulární extrakcí.

  Detail
 • Bead Ruptor 12

  Bead Ruptor 12 je nejvýkonnější a ekonomicky výhodný homogenizátor s rozbíjecími částicemi. Je ideálním řešením pro různé aplikace vyžadující drcení, lyzaci a homogenizaci biologických vzorků před molekulární extrakcí.

  Detail
 • Bead Ruptor 4

  Bead Ruptor 4

  Bead Ruptor 4 je nejnovějším přírůstkem v řadě Omni Bead Ruptor částicových homogenizátorů. Navržený podle inovativního designu a kvality řady Omni Bead Ruptor, Bead Ruptor 4 poskytuje silný výkon a kompaktní design.

  Detail
 • Omni BR-Cryo Cooling Unit

  Omni BR-Cryo Cooling Unit

  Bead Ruptor Cryo Cooling je kompatibilní s Bead Ruptor 24 Elite a navržen tak, aby udržel teplotu vzorku během procesu homogenizace. Tření během zpracovávání vzorku produkuje teplo, které je předáno vzorku.

  Detail