Stolní laboratorní přístroje

Homogenizátory pro rozbíjecí částice

Homogenizátory pro rozbíjecí částice jsou určeny pro lýzu laboratorních vzorků, které jsou velmi obtížné lyzovatelné se standardními mechanickými homogenizátory. Kombinace rotačního pohybu a rozbíjecích částic umožňuje rychlejší a účinnější proces lýze / homogenizace pro biologické vzorky.

Homogenizátory pro rozbíjecí částice umožňují také homogenizaci v uzavřených nádobách a zpracování více vzorků bez rizika kontaminace. Tyto homogenizátory jsou velmi užitečné pro laboratoře zpracovávající větší počet vzorků malého objemu.

 • Bead Ruptor 96

  Bead Ruptor 96 je nejvšestrannější homogenizátor navržený pro drcení, ’cryo-milling’ v destičkách a zkumavkách v jediném kompaktním stolním přístroji.

  Detail
 • Bead Ruptor 24 elite

  Bead Ruptor Elite

  Bead Ruptor Elite je nejmodernější a jednoduše ovládatelný homogenizátor pro rozbíjecí částice. Je speciálně navržen na drcení, lyzaci a homogenizaci biologických vzorků před molekulární extrakcí.

  Detail
 • Bead Ruptor 12

  Bead Ruptor 12 je nejvýkonnější a ekonomicky výhodný homogenizátor s rozbíjecími částicemi. Je ideálním řešením pro různé aplikace vyžadující drcení, lyzaci a homogenizaci biologických vzorků před molekulární extrakcí.

  Detail
 • Bead Ruptor 4

  Bead Ruptor 4

  Bead Ruptor 4 je nejnovějším přírůstkem v řadě Omni Bead Ruptor částicových homogenizátorů. Navržený podle inovativního designu a kvality řady Omni Bead Ruptor, Bead Ruptor 4 poskytuje silný výkon a kompaktní design.

  Detail
 • Omni BR-Cryo Cooling Unit

  Omni BR-Cryo Cooling Unit

  Bead Ruptor Cryo Cooling je kompatibilní s Bead Ruptor 24 Elite a navržen tak, aby udržel teplotu vzorku během procesu homogenizace. Tření během zpracovávání vzorku produkuje teplo, které je předáno vzorku.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)