Stolní laboratorní přístroje

ISOSAFE 2v1 podtlakové a přetlakové izolátory

Bezpečnostní biologické izolátory ISOSAFE, III. třídy s rukavicemi zajišťující dokonalou ochranu pracovního procesu, zpracovávaného produktu nebo materiálu před bakteriologickou nebo částicovou kontaminací z vnějšího prostředí a současně absolutní ochranu obsluhy před případnými škodlivými vlivy zpracovávaných látek. Je možné je využívat všude tam, kde je nutné pracovní operace provádět v asepticky čistém, resp. bezprašném prostředí a současně kde je nutné chránit obsluhu před účinky látek, se kterými se v boxech pracuje.

Izolátory ISOSAFE jsou uzavřené systémy charakterizované stálým tlakem v pracovním prostoru (přetlakem nebo podtlakem) a 100% odtahem vzduchu kontaminovaného zpracovávanými látkami. Při provozu nedochází k míšení vzduchových okruhů, tedy nasávaného a odsávaného vzduchu. Pracovní proces je 100% izolovaný od vnějšího prostředí a zároveň obsluha nepřichází do přímého kontaktu se zpracovávanými škodlivými látkami. Právě proto jde o nejvyšší stupeň ochrany pracovního procesu, pracovníků jakož i životního prostředí.

Izolátory se vyznačují prémiovým zpracováním. Díky unikátní konstrukci, použitým komponentům a materiálům od renomovaných světových výrobců, nadstandardní spolehlivostí, nízkou hlučností, nízkou spotřebou energie, dlouhou životností filtrů a také nadstandardně vysokou mírou účinnosti filtrace.

Izolátory ISOSAFE automaticky dosahují třídu čistoty ISO CLASS 5. Boxy však díky unikátní konstrukci a zvoleným filtrům splňují přísná kritéria třídy čistoty ISO CLASS 3, díky čemuž jsou předurčeny na ty nejnáročnější aplikace.

 • Izolátor ISOSAFE

  ISOSAFE - Bezpečnostní biologický izolátor

  Do nemocničních lékáren a všude tam, kde se pracuje s nebezpečnými cytofarmaky nabízíme izolátor ISOSAFE, který je navržen tak, aby poskytl sterilní podtlakové prostředí pro přípravu nebezpečných látek.


  - přetlakový a podtlakový režim v jednom boxu
  - splňuje ISO CLASS 3
  - izolátor s rukávcemi

  Detail

Může vás ještě zajímat

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)