Kolonková izolace DNA a RNA OMNI

RNA izolační soupravy

Bead Mill RNA izolační soupravy

Bead Mill RNA izolační soupravy jsou vytvořené pro použití s Bead Mill homogenizátorem na extrakci DNA nebo RNA z bakteriální buněk, buněk hub nebo tkání. Omni Nucleic Acid Purification Kits obsahuje centrifugační kolonky, přednaplněné zkumavky s částicemi a netoxické reagencie.

Optimalizovaná purifikace RNA s rozbíjecími částicemi. Typy vzorků: tkáně, buňky, bakterie a houby. Obsahuje spinové kolonky, přednaplněné zkumavky s částicemi a reagenciemi.

Bead Mill Nucleic Acid Purification Kit Brochure Purification Kit Brochure

 • Bead Mill Tissue RNA Purification Kit

  Bead Mill Tissue RNA Purification Kit

  Bead Mill Tissue RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky, zkumavky přednaplněné rozbíjecími částicemi a netoxické reagencie.

  Detail
 • Bead Mill Bacteria RNA Purification Kit

  Bead Mill Bacterial RNA Purification Kit

  Bead Mill Bacterial RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky, zkumavky přednaplněné rozbíjecími částicemi a netoxické reagencie.

  Detail
 • Bead Mill Yeast RNA Purification Kit

  Bead Mill Yeast RNA Purification Kit

  Bead Mill Yeast RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky, zkumavky přednaplněné rozbíjecími částicemi a netoxické reagencie. Činidla jsou specificky navrhnuta pro extrakci RNA z kvasinkových buněk pomocí homegenizace rozbíjecími částicemi, přičemž využívají optimalizované denaturační pufry pro inaktivaci RNáz.

  Detail
 • Tissue RNA Purification Kit

  Tissue RNA Purification Kit

  Tissue RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky a netoxické reagencie. Optimalizovaná činidla jsou specificky navrhnuta pro extrakci RNA z tkáně a buněčných kultur, přičemž využívají optimalizované denaturační pufry pro inaktivaci RNáz.

  Detail
 • Bacteria RNA Purification Kit

  Bacterial RNA Purification Kit

  Bacterial RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky a netoxické reagencie. Optimalizovaná činidla jsou specificky navržena pro extrakci RNA z bakterií, přičemž využívají optimalizované denaturační pufry pro inaktivaci RNáz.

  Detail
 • Yeast RNA Purification Kit

  Yeast RNA Purification Kit

  Yeast RNA Purification Kit obsahuje křemičité spinové kolonky a netoxické reagencie. Činidla jsou specificky navrhnuta pro extrakci RNA z buněk kvasinek, přičemž využívají optimalizované denaturační pufry pro inaktivaci RNáz.

  Detail