Kolonková izolace DNA a RNA OMNI

Ruční tkáňové hmoždíře

Manuální tkáňové homogenizátory představují levné řešení pro kompletní homogenizaci malých vzorků. I když nemusí být vhodné pro všechny aplikace, jsou hojně využívány v laboratořích s nízkým rozpočtem pro homogenizaci.

Jsou dostupné ve variantě pro jednorázové i vícenásobné použití a jsou tak finančně dostupným řešením, jak efektivně homogenizovat / pulverizovat široké spektrum vzorků. Jsou také vhodné pro práci v terénu.

 • BioMasher Single-Use

  BioMasher Single-Use

  BioMasher je základní vybavení pro kteréhokoli výzkumníka pracujícího na extrakci nukleových kyselin, proteinů a na disrupci buněk různými způsoby.

  Detail
 • Dounce Glass Tissue

  Dounce Glass Tissue

  Dounce Tissue homogenizátory jsou navrženy pro jemné homogenizování tkání nebo buněk mechanickým řezáním. Tento drtič extrahuje buněčné produkty a nukleové kyseliny s jejich minimální disrupcí

  Detail
 • Potter-Elvehjem Tissue

  Potter-Elvehjem Tissue

  Potter-Elvehjem Tissue homogenizátory jsou navrženy pro manuální homogenizování měkkých tkání, jako jsou mozek a játra, pomocí mechanického řezání.

  Detail
 • Tenbroeck Glass Tissue

  Tenbroeck Glass Tissue

  Tenbroeck Glass Tissue homogenizátory jsou vyvinuté na jemnou homogenizaci tkání nebo buněk pomocí mechanického řezání.

  Detail
 • Micro Tissue Grinder Kit

  Micro Tissue Grinder Kit

  Mikro tkáňové homogenizátory jsou navrženy pro manuální homogenizaci měkkých tkání, jako jsou mozek a játra, a pro mechanické řezání buněčného materiálu.

  Detail