Laboratorní spotřební materiál Alfa Plastic

Špičky

Nabízíme širokou škálu spolehlivých pipetovacích špiček αPlastic pro snadné použití během vašich laboratorních experimentů.

Špičky αPlastic s nízkou retencí jsou vyráběny technologií vytvářející ultrahydrofobní nesmáčivý povrch, který omezuje adhezi buněk, DNA/RNA, proteinů a dalších viskózních materiálů. Výrobní proces nepoužívá povrchové povlaky, které mohou vést ke kontaminaci vzorků nebo inhibici PCR. Díky nízké retenci zajišťují kompletní přenos objemu vašeho vzorku. Přesnost pipetování a manipulace je u viskózních vzorků až 10krát lepší než u jiných standardních polypropylenových špiček. Výsledkem je, že naše špičky nabízejí vynikající výtěžnost vzorků a zároveň zvyšují přesnost a reprodukovatelnost pipetování velmi malých objemů během vašich experimentů.

Špičky αPlastic mají na vnější straně špičky označení stupnice, které pomáhá vizuálně potvrdit aktuální nastavení pipety. Tyto sterilní špičky jsou také vyráběny s extra filtrační bariérou, která chrání vaši pipetu a vzorky před kontaminací aerosolem během PCR. Univerzálně použitelné špičky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly prakticky všem jednokanálovým a multikanálovým pipetám. Tato kompatibilita zajišťuje, že je můžete použít s většinou předních značek pipet (viz tabulka kompatibility).

Pipetovací špičky uvedené v přehledu neobsahují RNázy, DNázy ani endotoxiny a jsou vyráběny s vysoce kvalitním, necytotoxickým lékařským stupněm, 100% radiačně stabilizovaným panenským polypropylenem. Tyto pryskyřice jsou předem testovány z lisovaných vzorků, aby se zjistilo, zda jsou přítomny některé sloučeniny, které by mohly interferovat s vašimi experimenty.

Naší nejvyšší prioritou je nabídnout vám spolehlivé špičky s vynikající kvalitou za konkurenceschopné ceny. Díky tomu jsou naše špičky αPlastic volbou číslo 1 pro vaše experimenty.

Tabulka kompatibility NT špiček