Elisabeth Pharmacon

Přidejte se k našemu zahraničnímu obchodnímu týmu

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu společnosti Elisabeth Pharmacon pro zahraniční obchod!

Jsme výrobci a distributoři diagnostických souprav a spotřebního materiálu pro klinické a výzkumné laboratoře a hledáme zkušeného obchodníka s radostí z obchodování a cestování do zahraničí. Hledáme komunikativního a systematického kolegu s výbornou znalostí angličtiny, který se rád učí nové věci a má chuť reprezentovat naši společnost a prezentovat naše produkty na mezinárodních veletrzích a konferencích.

Náplní práce bude péče o zákazníky, zahraniční cesty za zákazníky, příprava výběrových řízení, péče o svěřené portfolio produktů a vyřizování zakázek.

Co můžete od nás očekávat?

Flexibilní pracovní dobu, klasické benefity jako stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění a další. Nabízíme notebook a telefon, odměnu ve třech složkách (základní mzda, osobní ohodnocení, čtvrtletní prémie) a služby laboratoře za zaměstnanecké ceny. Na pracovišti panuje přátelská atmosféra.

Pokud jste komunikativní a týmový hráč s nadšením z obchodování a cestování do zahraničí, přidejte se k nám a pomozte nám posunout naše produkty na další úroveň!

Kontakt:

Michal Šikula
Marketing & HR Manažer

hr@elisabeth.cz 

*********************************************

We are looking for a new colleague to join our team for international trade! We are manufacturer and distributor of diagnostic kits and consumables for clinical and research laboratories, and we are seeking an experienced salesperson who enjoys trading and traveling abroad. We are looking for a communicative and systematic team member with excellent knowledge of English, who is eager to learn new things and has the desire to represent our company and present our products at international fairs and conferences.

 

The job will involve customer care, overseas travel to meet customers, preparation of tenders, care of the entrusted product portfolio, and processing of orders.

 

What can you expect from us? We offer a flexible working schedule, standard benefits such as meal vouchers, contributions to pension funds, and more. We provide a notebook and a phone, three types of rewards (basic salary, personal evaluation, quarterly bonus), and laboratory services at employee prices. Our workplace has a friendly atmosphere.

 

If you are a communicative and team player who enjoys trading and traveling abroad, join us and help us take our products to the next level!

Contact:

Michal Šikula
Marketing & HR Manažer

hr@elisabeth.cz