Centrifugy

FastGene Plate Centrifuge

PCR, qPCR nebo ELISA, pracují s minimálními objemy reakčních složek. Proto je rozhodující, aby všechny složky reakce byly přítomny v dolní části jamek.

Kapky nebo kondenzace na straně jamek mohou způsobit selhání reakce v důsledku nedostatečných objemů nebo reakčních složek, které nejsou přítomné v reakční směsi. Před zahájením experimentu by mělo být centrifugace destiček součástí každého postupu.

FastGene® Plate Centrifuge je nejvhodnější, tichá a snadno použitelná centrifuga pro centrifugaci 96 jamkových destiček. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti se hodí do každé laboratoře. Jednoduchost systému zaručuje rychlou centrifugaci. Ušetřete čas pomocí funkce Quickspin.

Nejvhodnější

FastGene® Plate Centrifuge je velmi všestranná: Dodává se s 2 deskovými adaptéry, takže je kompatibilní se všemi typy 96-jamkových deštiček, jako jsou plné obvodové, polo obvodové nebo dokonce bez lemu. Tyto adaptéry lze také použít pro individuální reakční zkumavky a pro 8-jamkové stripy, což z ní dělá perfektní centrifugu pro stáčení kapalin.

Snadné a bezpečné použití

Funkce časovače umožňuje provádět více úkonů během centrifugace. Nastavením času (až 10 minut) na podsvíceném displeji můžete dosáhnout více reprodukovatelných výsledků ve srovnání s běžnými destičkovými centrifugy, které jsou vybaveny pouze funkcí otevření / zavření. Při spuštění centrifugace se kryt zablokuje. Po zastavení se kryt opět odblokuje. Otevření centrifugy, zatímco je stále v pohybu, vyvolá alarm, který zabrání poranění.

Centrifugace nikdy nebyla tichší

Výrazně snižte hladinu hluku ve vaší laboratoři: s extra tichým rotačním motorem je FastGene® Plate Centrifuge ideální centrifuga. Žádné další rušivé zvuky během práce.

Snadné se čistění

Rotory centrifugy jsou snadno odnímatelné, což umožňuje úplné čištění vnitřního prostoru.

Technická specifikace

Napájení: 200-240 V, 50-60 Hz
Odstředivá síla: 480 x g
Rozměry(Š x H x V): 290 x 360 x 140 mm
Rychlost: 2200 RPM
Max. rozměry použitých deštiček: 128 x 86 x 15 mm
Kat. č. Cena bez DPH DPH  
NG040 na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)