Centrifugy

FastGene Plate Centrifuge

PCR, qPCR nebo ELISA, pracují s minimálními objemy reakčních složek. Proto je rozhodující, aby všechny složky reakce byly přítomny v dolní části jamek.

Kapky nebo kondenzace na straně jamek mohou způsobit selhání reakce v důsledku nedostatečných objemů nebo reakčních složek, které nejsou přítomné v reakční směsi. Před zahájením experimentu by mělo být centrifugace destiček součástí každého postupu.

FastGene® Plate Centrifuge je nejvhodnější, tichá a snadno použitelná centrifuga pro centrifugaci 96 jamkových destiček. Díky své kompaktní velikosti a nízké hmotnosti se hodí do každé laboratoře. Jednoduchost systému zaručuje rychlou centrifugaci. Ušetřete čas pomocí funkce Quickspin.

Nejvhodnější

FastGene® Plate Centrifuge je velmi všestranná: Dodává se s 2 deskovými adaptéry, takže je kompatibilní se všemi typy 96-jamkových deštiček, jako jsou plné obvodové, polo obvodové nebo dokonce bez lemu. Tyto adaptéry lze také použít pro individuální reakční zkumavky a pro 8-jamkové stripy, což z ní dělá perfektní centrifugu pro stáčení kapalin.

Snadné a bezpečné použití

Funkce časovače umožňuje provádět více úkonů během centrifugace. Nastavením času (až 10 minut) na podsvíceném displeji můžete dosáhnout více reprodukovatelných výsledků ve srovnání s běžnými destičkovými centrifugy, které jsou vybaveny pouze funkcí otevření / zavření. Při spuštění centrifugace se kryt zablokuje. Po zastavení se kryt opět odblokuje. Otevření centrifugy, zatímco je stále v pohybu, vyvolá alarm, který zabrání poranění.

Centrifugace nikdy nebyla tichší

Výrazně snižte hladinu hluku ve vaší laboratoři: s extra tichým rotačním motorem je FastGene® Plate Centrifuge ideální centrifuga. Žádné další rušivé zvuky během práce.

Snadné se čistění

Rotory centrifugy jsou snadno odnímatelné, což umožňuje úplné čištění vnitřního prostoru.

Technická specifikace

Napájení: 200-240 V, 50-60 Hz
Odstředivá síla: 480 x g
Rozměry(Š x H x V): 290 x 360 x 140 mm
Rychlost: 2200 RPM
Max. rozměry použitých deštiček: 128 x 86 x 15 mm
Kat. č. Cena bez DPH DPH  
NG040 na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)