Laboratorní nábytek

Laboratorní nábytek na míru

Nábytek do ordinací, laboratoří a kanceláří ELISABETH tvoří ucelenou řadu s širokou možností vytvářet ucelená pracoviště od jednoduchých stolů až po komplexní laboratorní pracoviště a to jak pro práci vsedě tak pro náročnější aplikace, při nichž je nutno provádět práci vestoje.

Barevné provedení

Barevné provedení laboratorního nábytku ELISABETH zahrnuje okolo 70 různých dekorů lamina, 40 dekorů ABS hran a 10 dekorů postformingových desek a keramické dlažby. Pracovní desky. Materiály pracovních ploch jsou nejdůležitější a klíčovou částí všech laboratorních digestoří a stolů, proto jim věnujeme maximální pozornost.

Při výběru materiálu pracovní desky je třeba vzít v úvahu předpokládané pracovní činnosti a používané chemické sloučeniny. Pracovní plochy mohou být z keramické dlažby, PF - postformingu, umělého i přírodního kamene, případně lze použít nerezovou desku pro častou práci vodou či jinými tekutinami.

Materiálové provedení

Jednotlivé korpusy laboratorního nábytku jsou vyráběny standardně z oboustranně laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, tzv. lamino. Korpusy jsou osazeny kvalitními panty a zásuvkovými pojezdy, hrany jsou chráněny ABS hranou o síle 0,5 mm. Zadní stěny korpusů jsou vyráběny ze sololakované desky o síle 3,5 mm.

Dvířka a čela zásuvek jsou opatřeny ABS hranou o síle 2 mm. Skleněná výplň dveří je z čirého skla zasazeného v rámu z lamina. Dveřní a zásuvkové úchytky jsou dodávány ve variantách z plastu nebo kovové dle přání zákazníka. Skříně a skříňky jsou standardně opatřeny stavitelnými nohami v černé barvě o výšce 100 mm. Na tyto nohy lze na přání zákazníka dodat odnímatelný sokl z 18 mm lamina. Pojízdné kontejnery a ostatní mobilní prvky laboratorního nábytku jsou dodávány s černými nebrzděnými nebo brzděnými kolečky.

Cenová nabídka je vždy vyhotovena dle přesné specifikace zákazníka.

Může vás ještě zajímat