Služby pro laboratoře

Syntéza oligonukleotidů

Společnost ELISABETH PHARMACON vám nabízí službu, kterou je syntéza oligonukleotidů na zakázku. Syntéza je prováděna zkušenými odborníky a umožňuje připravení široké škály oligonukleotidů včetně modifikací. Standardně nabízíme duálně značené sondy pro qPCR (TaqMan®, Molecular Beacons®), kdy si můžete vybrat ze široké nabídky fluorescenčních barviv a komplementárních zhášečů. Na žádost syntetizujeme i degenerované oligonukleotidy.

Standardní oligonukleotidy (0,04 µmol) nabízíme za výhodné ceny.

UPOZORŇENÍ: Prosíme zákazníky, aby své objednávky zadávali prostřednictvím našeho on-line objednávkového systému, i když v rámci vlastních interních předpisů musí být vaše objednávka na předepsaných fomulářích a projít patřičným schvalování v rámci všech odpovědných pracovníků vašeho ústavu. Týká se to i objednávek, které nám za jednotlivé laboratoře zasílá centrální nákup e-mailem.

On-line objednávku prosím vytvořte až po schválení vaší interní objednávky v rámci vaší organizace nebo až poté, co je nám zaslána poštou nebo e-mailem. Systém zpracovává objednávky automatizovaně, proto odeslaná objednávka je závazná a plynou z ní závazky dané občanským zákoníkem.

On-line objednávka syntézy oligonukleotidů

On-line zadání objednávky vám přináší mnoho výhod, zejména to urychluje vyřízení objednávky, ve svém profilu zákazníka vám umožňuje sledovat průběh zakázky, systém obsahuje historii objednávek, včetně fakturace, která je k dispozi ke stažení. Dále můžete využít možnosti si zakoupit kredity a následně objednávky hradit z těchto kreditů. O aktuálním stavu kreditů máte přehled v systému.

Výhody našeho objednávkového systému:

  • zrychluje proces vyřízení objednávky (do 7 pracovních dnů)
  • službu si lze předplatit pomocí kreditů, které se pak mohou čerpat průběžně bez dalších omezení
  • získáváte přehled o jednotlivých zakázkách
  • můžete si založit několik přístupů do systému - např. na každý grant nebo projekt vlastní účet a mít tak přehled o čerpaných prostředcích či fakturách
  • jednoduchý přístup k slevovým akcím a věrnostnímu programu

Oficiální ceník ZDE

Může vás ještě zajímat