Kvantifikace nukleových kyselin

Kvantifikační kity

 • EliDNA QBT dsDNA Quantification Assays

  EliDNA QBT dsDNA Kvantifikační kity jsou navrženy speciálně pro snadnou a přesnou kvantifikaci dsDNA. Oba kity jsou vysoce selektivní pro dsDNA (vysoká schopnost rozlišení od RNA) a nabízí výhody jako je stabilita, lineární dynamický rozsah a vysoká citlivost narozdíl od jiných tradičních metod kvantifikace DNA.

  Detail
 • EliDNA QBT ssDNA Quantification Assays

  EliDNA QBT ssDNA kvantifikační kity jsou ideální pro kvantifikaci ssDNA molekul nebo oligonukleotidů. Tato sada nerozliší ssDNA od dsDNA nebo RNA, avšak dokáže vyselektovat kontaminující proteiny nebo nukleotidy.

  Detail
 • EliDNA QBT RNA Quantification Assays

  EliDNA QBT RNA Kvantifikační kity jsou navrženy speciálně pro snadnou a přesnou kvantifikaci RNA. Oba kity jsou vysoce selektivní pro RNA i v přítomnosti DNA a nabízí další výhody jako je stabilita, lineární dynamický rozsah a vysokou citlivost.

  Detail
 • EliDNA QBT NGS dsDNA Quantification Assays

  EliDNA NGS dsDNA kity jsou speciálně navrženy pro snadnou a přesnou kvantifikace dsDNA amplikonů. Oba kity jsou vysoce selektivní pro dsDNA (RNA není detekována) a na rozdíl od jiných tradičních metod kvantifikace DNA nabízí výhody jako je stabilita, lineární dynamický rozsah a vysoká citlivost.

  Detail