Centrifugy

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge se používá k stanovení objemových frakcí erytrocytů (červených krvinek) v krvi a také k oddělení mikro krve a roztoků. Poskytuje hodnoty hematokritu (HCT) pro testování v biochemii, imunologii, genetice, oddělení krve a pro obecné klinické testy.

Technické specifikace:

Max rychlost: 12 000 rpm / 14 119 x g
Detekce imbalance: ano, automatická
Časovač: do 12 min
Hmotnost: 5 kg (bez motoru)
Rozměry (š x h x v): 301 x 363 x 105 mm

Rychlost a kapacita rotoru

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge je extrémně kompaktní, přičemž zabírá minimální pracovní prostor. S hmotností 5 kg je snadno přemístitelná. Dosahuje rychlost až do 12000 ot/min, což odpovídá 14 119 x g. Rychlost může být zvýšena s intervalem 100 ot/min od 500 ot/min. Otáčky zobrazené v RPM a RCF se střídavě přepínají na displeji během provozu, což umožňuje pečlivé sledování. Rotor centrifugy AHN myLab® Hematocrit obsahuje 24 kapilár o délce 75/45 mm.

Centrifuga je bezúdržbová a je ideální pro delší centrifugace. Digitální podsvícený LCD displej zobrazuje více parametrů. AHN myLab® Hematocrit Centrifuge automaticky uloží poslední parametry běhu. Požadované parametry můžete spustit jedním stiskem díky funkci ,,Preset function’’, aniž byste nastavili rychlost a čas při každé centrifugaci.

Zaměřená na bezpečnost

Centrifuga AHN myLab® Hematocrit Centrifuge automaticky detekuje nerovnoměrně rozložené vzorky. Funkce detekce disbalance vás o tom automaticky informuje před spuštěním přístroje. Centrifuga má automatický systém zabraňující otevření víčka při centrifugaci. Šroub na víku rotoru zabraňuje náhodnému rozlití a křížové kontaminaci.

Obsah balení: centrifuga, napájecí adaptér, 24 místný rotor (předinstalovaný), čítačka krvi, klíč na výměnu rotoru, návod k použití

Položky Kat. č. Cena bez DPH DPH  
AHN myLab® Hematocrit Centrifuge 7-020-00-0 34 433.40 Kč / € 1 434.30 21 % Koupit

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)