Centrifugy

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge se používá k stanovení objemových frakcí erytrocytů (červených krvinek) v krvi a také k oddělení mikro krve a roztoků. Poskytuje hodnoty hematokritu (HCT) pro testování v biochemii, imunologii, genetice, oddělení krve a pro obecné klinické testy.

Technická specifikace

Max rychlost: 12 000 rpm / 14 119 x g
Detekce imbalance: ano, automatická
Časovač: do 12 min
Hmotnost: 5 kg (bez motoru)
Rozměry (š x h x v): 301 x 363 x 105 mm

Rychlost a kapacita rotoru

AHN myLab® Hematocrit Centrifuge je extrémně kompaktní, přičemž zabírá minimální pracovní prostor. S hmotností 5 kg je snadno přemístitelná. Dosahuje rychlost až do 12000 ot/min, což odpovídá 14 119 x g. Rychlost může být zvýšena s intervalem 100 ot/min od 500 ot/min. Otáčky zobrazené v RPM a RCF se střídavě přepínají na displeji během provozu, což umožňuje pečlivé sledování. Rotor centrifugy AHN myLab® Hematocrit obsahuje 24 kapilár o délce 75/45 mm.

Centrifuga je bezúdržbová a je ideální pro delší centrifugace. Digitální podsvícený LCD displej zobrazuje více parametrů. AHN myLab® Hematocrit Centrifuge automaticky uloží poslední parametry běhu. Požadované parametry můžete spustit jedním stiskem díky funkci ,,Preset function’’, aniž byste nastavili rychlost a čas při každé centrifugaci.

Zaměřená na bezpečnost

Centrifuga AHN myLab® Hematocrit Centrifuge automaticky detekuje nerovnoměrně rozložené vzorky. Funkce detekce disbalance vás o tom automaticky informuje před spuštěním přístroje. Centrifuga má automatický systém zabraňující otevření víčka při centrifugaci. Šroub na víku rotoru zabraňuje náhodnému rozlití a křížové kontaminaci.

Obsah balení: centrifuga, napájecí adaptér, 24 místný rotor (předinstalovaný), čítačka krvi, klíč na výměnu rotoru, návod k použití

Kat. č. Cena bez DPH DPH  
7-020-00-0 na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)