Komora na kultivaci bunek

FastGene Cell Culture Chamber

Tkáňová a buněčná kultura jsou nepostradatelným nástrojem pro moderní biologii. Nicméně každý buňkový biolog měl frustrující zkušenost s tím, že že měl buňky v Petriho miskách kontaminované.

Kultivační nádoby, např. Petriho misky nebo kultivační baňky jsou vystaveny patogenům, jakmile jsou odstraněny z ochranného boxu. Kultuvační komora FastGene® Cell Culture Chamber poskytuje sterilní a ochranné prostředí pro buňky, zatímco jsou přenášeny do inkubátoru.

Ačkoli jsou rozhodující pro udržení dokonalého prostředí pro buňky, inkubátory samy o sobě jsou dalším zdrojem kontaminace. Jakmile je inkubátor kontaminovaný, může způsobit kontaminaci všech lahví nebo Petriho misek.

FastGene® Cell Culture Chamber poskytuje další ochranný štít v inkubátoru, který zaručuje, že nedochází ke kontaminaci v rámci inkubačního prostoru. Vyměnitelný filtr s velikostí pórů <0,4 μm vytváří ochrannou vrstvu propouštějící vzduch a vlhkost pro udržování prostředí inkubátoru, ale brání průchodu patogenů, např. bakterií nebo hub. Komora na kultivaci buňěk je navíc autoklávovatelná.

Položky Kat. č. Balení Cena bez DPH DPH  
CC01 na vyžádání 21 %
Filtry CC01F 4 ks na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)