Víceparametrové měřící přístroje

Kapesní - MultiLine® 3630 IDS

Kapesní digitální Multi 3630 IDS měří současně tři parametry - pH, ORP, rozpuštěný kyslík, vodivost a / nebo stupeň zákalu roztoku.

  • Bezdrátové měření
  • Měření, zobrazení a dokumentování tří parametrů plus sekundární informace
  • Detekce digitálním senzorem
  • Tři galvanicky oddělené vstupy snímačů

Tři měřicí kanály lze libovolně kombinovat pro stejné nebo různé parametry: Souběžné multiparametrové měření bez kompromisů. Použijte také bezdrátové moduly společně s čidly IDS konektorů, je nezávislý na kabelu a měří také na těžko dostupných místech. Další benefit: Tento přístroj umožňuje práci s digitálními multiparametrovými sondami MPP 910 IDS a MPP 930 IDS.

Multi 3630, stejně jako řada MultiLine®, má barevný grafický displej a dvě USB rozhraní. Baterie lze nabíjet přímo v zařízení. Aktivační uživatelská administrace může být také použita alternativně k označení měřicích bodů. 10 000 datových sad obsahuje až tři hlavní parametry, tři hodnoty teploty a hloubku vody, pokud používáte hloubkovou sondu.

Technické parametry:

Měřící rozsahy v závislosti: na příslušném snímači IDS
Display: LCD barevná grafika, podsvícení
Měřící kanály: 3
Třída ochrany: IP 67
Rozhraní: Mini-USB-B, USB-A

Položky Kat. č. Balení Cena bez DPH DPH  
Multi 3630 IDS 2FD570 1 ks na vyžádání 21 %

Wireless ready profesionální, digitální víceparametrový přístroj pro terénní měření, s tříkanálovým vstupem, s barevným grafickým displejem na bateriový provoz, s pamětí dat a USB rozhraním, v kufříkové soupravě s příslušenstvím (síťový napáječ, stativ, softwarový ovládač pro USB, kabel, STP 4, STP 7, KCl-50, 50 ml standardu 1413 uS/cm, SM Pro).

Multi 3630 IDS SET F 2FD57F 1 ks na vyžádání 21 %

Wireless ready profesionální, digitální víceparametrový přístroj pro terénní měření, s tříkanálovým vstupem, s barevným grafickým displejem na bateriový provoz, s pamětí dat a USB rozhraním, v kufříkové soupravě s IDS elektrodami: digitální pH elektrodou SenTix® 940, digitální vodivostní celou TetraCon® 925 a optickou kyslíkovou sondou FDO® 925, s příslušenstvím (QSC Kit, síťový napáječ, stativ, softwarový ovládač pro USB, kabel, STP 4, STP 7, KCl-50, 50 ml standardu 1413 uS/cm, SM Pro).

Multi 3630 IDS SET G 2FD57G 1 ks na vyžádání 21 %

Wireless ready profesionální, digitální víceparametrový přístroj pro terénní měření, s tříkanálovým vstupem, s barevným grafickým displejem na bateriový provoz, s pamětí dat a USB rozhraním, v kufříkové soupravě s IDS elektrodami: digitální pH elektrodou SenTix® 940-3, digitální vodivostní celou TetraCon® 925-3 a optickou kyslíkovou sondou FDO® 925-3, s příslušenstvím (QSC Kit, síťový napáječ, stativ, softwarový ovládač pro USB, kabel, STP 4, STP 7, KCl-50, 50 ml standardu 1413 uS/cm, SM Pro).

Multi 3630 IDS SET KS2 2FD57V 1 ks na vyžádání 21 %

Wireless ready profesionální, digitální víceparametrový přístroj pro terénní měření, s tříkanálovým vstupem, s barevným grafickým displejem na bateriový provoz, s pamětí dat a USB rozhraním, v kufříkové soupravě (větší terénní kufr) bez sond, s příslušenstvím (QSC Kit, síťový napáječ, stativ, softwarový ovládač pro USB, kabel, STP 4, STP 7, KCl-50, 50 ml standardu 1413 uS/cm, SM Pro).

Multi 3630 IDS SET WL 2FD57W 1 ks na vyžádání 21 %

Wireless ready profesionální, digitální víceparametrový přístroj pro terénní měření, s tříkanálovým vstupem, s barevným grafickým displejem na bateriový provoz, s pamětí dat a USB rozhraním, také pro ovládání OxiTop®-IDS, v kufříkové soupravě s příslušenstvím (síťový napáječ, stativ, softwarový ovládač pro USB, kabel, SM Pro, wireless modul pro přístroj IDS WLM-M).

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory