ZEPHYRUS Vakuové pumpy a manifoldy

ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System

ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System, složený ze ZEPHYRUS® Vacuum Manifold UNI a ZEPHYRUS® Vacuum Pump, využívá vakuum namísto časově náročné centrifugace pro izolaci nukleových kyselin skrze membránu, čímž nejen šetří a zkracuje celkový čas izolačního protokolu, ale také jej zjednodušuje vyřazením repetitivních kroků, jako je centrifugace.
Manifold také eliminuje práci se vzorky na minimum, což umožňuje velmi rychlou paralelní izolaci až 96 vzorků za využití 96-jamkových destiček, popřípadě využití mini, midi a maxi kolonek se speciálními adaptéry.

ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System je koncipován zejména pro využití s 96-jamkovými destičkami, což z něj tvoří výborný nástroj pro rychlou a efektivní izolaci v kombinaci s ELIGENE® Viral RNA/DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit. Je tak ideální volbou pro laboratoře, které hledají kompaktní řešení zároveň s úsporou času a je schopnen konkurovat rychlosti plně automatizovaných systémů za zlomek ceny.

Aplikace
Plazmidová DNA, jednořetězcová fágová DNA, RNA, genomická DNA, virální nukleové kyseliny, DNA cleanup z PCR a dalších enzymových reakcí.

Klíčové benefity

 • Jeden systém pro všechny potřeby
  Spárování manifoldu dohromady s pumpou vytváří kompletní vakuový purifikační systém připraven přímo k použití ve vaší laboratoři pro rychlou izolaci nukleových kyselin paralelně z velkého množství vzorků.
 • Kompaktnost
  Jednoduše se vejde do biohazard boxů, které jsou třeba pro práci se závažnými patogeny (např. SARS-CoV-2). Není tedy vyžadováno další místo pro zavedení vakuového systému do provozu.
 • Tichý provoz
  ZEPHYRUS® Vacuum Pump je nehlučná pumpa s nastavitelným vakuem, která neznečišťuje ovzduší.
 • Jednoduchost izolace
  ZEPHYRUS® Vacuum Manifold UNI je designován k nahrazení tradičních centrifug se zdrojem vakua pro zjednodušení purifikačního procesu všech druhů nukleových kyselin.
 • Multi-využití
  Unikátně designované adaptéry pro kolonkové izolace s gumovými nástavci umožňují využití ZEPHYRUS® Vacuum Manifold UNI s různými druhy kolonek a především s 96-jamkovými destičkami.

Položky Kat. č. Balení Cena bez DPH DPH  
ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System ZVPMS-300 1 kus 47 113.00 Kč / € 1 683.00 21 % Koupit

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)