EliGene manuální izolace

EliGene® Viral RNA/DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit

EliGene® Viral RNA / DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit se dodává v jednom balení s filtračními destičkami s 5 x 96 jamkami (480 extrakcí), které jsou navrženy pro rychlou (méně než 40 minutovou) izolaci virové RNA a DNA (nukleové kyseliny - NA) z nasofaryngeálních výtěrů, bukálních stěrů, sputa a slin pomocí speciálně vyvinuté technologie pro odstranění inhibitorů. Izolace je speciálně navržena pro použití ze vzorků s nízkým obsahem virových částic, což je známý problém u vzorků ze stěrů. Izolovaná RNA vykazuje vysokou čistotu, a proto je vhodná pro amplifikační techniky, jako je RT-PCR virové RNA z klinických vzorků.

Výhody:

 • Rychlý
  EliGene® Viral RNA / DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit ve spojení s vakuovým systémem jako např. ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System poskytuje velmi rychlou izolaci až 96 vzorků za méně než 40 minut.
 • Kompaktní
  Na rozdíl od automatizovaného systému nezabírá velký prostor. Ve spojení se ZEPHYRUS® Vacuum Pump Manifold System  se vejde snadno do všech biohazard boxů, aby bylo možné pracovat s nebezpečnými patogeny (např. SARS-CoV-2).
 • Vysoká čistota
  Izolace je speciálně navržena pro použití na vzorcích s nízkým obsahem nukleových kyselin. Izolovaná NA vykazuje vysokou čistotu, a je proto vhodná pro amplifikační techniky, jako je RT-PCR virové NA z klinických vzorků.
 • Efektivní
  Není třeba používat celou 96-ti jamkovou destičku v jednom izolačním běhu - jednoduše přelepte a označte nepoužité jamky průhlednou lepicí folií a proveďte protokol. Zbývající jamky jsou připraveny k použití pro příště!
 • Ekonomický
  Není zapotřebí vysoce specializovaných automatů. To činí z EliGene® Viral RNA / DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit v kombinaci s našimi pumpami a manifoldy nejoptimalizovanější možnost pro každou laboratoř.
 • Snadné používání
  Protokol se stejnými činidly, které můžete znát z našeho EliGene® Viral RNA/DNA FAST Isolation Kit.
 • Navazující aplikace
  Díky speciální technologii vyvinuté v EU společností Elisabeth Pharmacon jsou izolované nukleové kyseliny připravené k použití pro RT-PCR, RT-qPCR a další navazující aplikace.

100% úspěšnost v testu QCMD (certifikát zde)

Položky Kat. č. Balení Cena bez DPH DPH  
EliGene® Viral RNA/DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit 409480 480 izolací na vyžádání 21 %