Izolátory pro práci s cytostatiky | Biohazard boxy | Laminární boxy

Biohazard boxy

 • BIOSAFE 1

  BIOSAFE - Bezpečnostní biologický box

  Laminární boxy Biosafe se řadí mezi bezpečnostní biologické boxy II. třídy typ A2 (BIOHAZARD) zajišťující ochranu pracovního procesu, zpracovávaného produktu nebo materiálu před bakteriologickou nebo částicovu kontaminací z vnějšího prostředí a současně ochranu obsluhy před případnými škodlivými vlivy zpracovávaných látek.


  Bezpečnostní biologické boxy Biosafe jsou charakteristické tím, že 70% nasátého vzduchu recirkulují v rámci boxu a jen 30% vzduchu je odsávaného mimo zařízení (typ A2).

  Detail
 • CYTOSAFE 2

  CYTOSAFE - Bezpečnostní biologický box

  Laminární boxy Cytosafe se řadí mezi bezpečnostní biologické boxy II. třídy typ B2 (BIOHAZARD) zajišťující ochranu pracovního procesu, zpracovávaného produktu nebo materiálu před bakteriologickou nebo částicovu kontaminací z vnějšího prostředí a současně ochranu obsluhy před případnými škodlivými vlivy zpracovávaných látek.


  Bezpečnostní biologické boxy CytoSafe jsou charakteristické tím, že zabezpečují 100% odtah vzduchu bez míšení nasávaného a odsávaného vzduchu (typ B2).

  Detail
 • NU-545-ES

  LabGard® NU-545 ES

  Nejnovější model boxu třídy II, typu A2 ovládaný pomocí barevného dotykového displeje. Box nabízí nepřekonatelný výkon a ochranu v každé laboratoři. Uvedený model se vyznačuje tichým chodem motoru a prodlouženou zárukou v délce 72 měsíců.

  Detail
 • Cellgard 477 ES

  Cellgard 477 ES

  Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Cellgard 477 biohazard box kombinuje špičkovou kvalitu a vlastnosti Labgardu 437 s nadčasovým designem biohazard boxu Cellgard 480. 

  Detail
 • CellGard™ 481 HD

  CellGard™ 481 HD

  Biohazard box CellGard™ 481 HD třídy II, Typu A2 nabízí nejdokonalejší ochranu obsluhy, produktu a prostředí při práci s nebezpečnými látkami ve formě tablet, roztoků nebo prášku. Pracovní prostor je klasifikován jako sterilní prostředí odpovídající ISO Class 5.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)