Biohazard a PCR boxy | podtlakové izolátory pro práci s cytostatiky

Přetlakové a podtlakové izolátory

 • PharmaGard™ NTU-797

  PharmaGard™ NTU-797

  Do nemocničních lékáren a všude tam, kde se pracuje s nebezpečnými cytofarmaky nabízíme podtlakový izolátor Pharmagard NTU-797. Pharmagard NTU-797-400/600E je navržen tak, aby poskytl sterilní podtlakové prostředí pro přípravu nebezpečných látek.

  Detail
 • PharmaGard™ PR-797

  PharmaGard™ PR-797

  PharmaGard™ PR-797 vytváří relativní přetlak čistého vzduchu [ISO Class 5] v kontrolovaném prostředí speciálně pro přípravu sterilních nerizikových léčiv. HEPA filtrovaná pracovní komora je pod stálým přetlakem vůči komoře podávací a ta je zase pod přetlakem vůči okolnímu prostředí. Tyto dvě tlakové kaskádové úrovně minimalizují možnost průniku kontaminace do pracovního prostoru izolátoru.

  Detail
 • PharmaGard™ NR-797

  PharmaGard™ NR-797

  PharmaGard™ NR vytváří relativní podtlak čistého vzduchu [ISO Class 5] vůči okolí a je vhodný pro přípravu zvláště nebezpečných drog a léčiv. HEPA filtrovaný pracovní prostor je v relativním podtlaku vůči podávací komoře a ta je zase v relativním podtlaku vůči okolí. Tato tlaková kaskáda minimalizuje možnost průniku chemoterapeutik nebo jiných nebezpečných drog z pracovního prostoru do okolí a zároveň minimalizuje možnost kontaminační migrace do pracovního prostoru.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)

Chemie a kultury

EliPhore pufry

Vybraná chemie

Buněčné kultury

Tkáňové kultury