Biohazard a PCR boxy | podtlakové izolátory pro práci s cytostatiky

Přetlakové a podtlakové izolátory

 • PharmaGard™ NTU-797

  PharmaGard™ NTU-797

  Do nemocničních lékáren a všude tam, kde se pracuje s nebezpečnými cytofarmaky nabízíme podtlakový izolátor Pharmagard NTU-797. Pharmagard NTU-797-400/600E je navržen tak, aby poskytl sterilní podtlakové prostředí pro přípravu nebezpečných látek.

  Detail
 • PharmaGard™ PR-797

  PharmaGard™ PR-797

  PharmaGard™ PR-797 vytváří relativní přetlak čistého vzduchu [ISO Class 5] v kontrolovaném prostředí speciálně pro přípravu sterilních nerizikových léčiv. HEPA filtrovaná pracovní komora je pod stálým přetlakem vůči komoře podávací a ta je zase pod přetlakem vůči okolnímu prostředí. Tyto dvě tlakové kaskádové úrovně minimalizují možnost průniku kontaminace do pracovního prostoru izolátoru.

  Detail
 • PharmaGard™ NR-797

  PharmaGard™ NR-797

  PharmaGard™ NR vytváří relativní podtlak čistého vzduchu [ISO Class 5] vůči okolí a je vhodný pro přípravu zvláště nebezpečných drog a léčiv. HEPA filtrovaný pracovní prostor je v relativním podtlaku vůči podávací komoře a ta je zase v relativním podtlaku vůči okolí. Tato tlaková kaskáda minimalizuje možnost průniku chemoterapeutik nebo jiných nebezpečných drog z pracovního prostoru do okolí a zároveň minimalizuje možnost kontaminační migrace do pracovního prostoru.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)