Izolátory pro práci s cytostatiky | Biohazard boxy | Laminární boxy

Laminární boxy NuAire

 • LabGard™ 819

  LabGard™ 819

  LabGard™ 819 je box třídy I navržený tak, aby zachycoval a odstraňoval kontaminanty z pracovního prostoru pomocí externího odfukového systému.

  Detail
 • LabGard™ 813

  LabGard™ 813

  LabGard™ 813 je box třídy I představující ochranu obsluhy v podobě přenosné bezpečné pracovní stanice pro zacházení s aerosoly a částicemi s nízkým nebo středním stupněm rizika.

  Detail
 • AireGard™ 301

  AireGard™ 301

  AireGard™ 301 je nejdokonalejší dostupná pracovní stanice s laminárním prouděním. AireGard™ 301 horizontální laminární box byl speciálně navržen pro testování, výrobu, inspekci nebo farmaceutické procesy, při kterých je bezpodmínečně nutná bezčásticová a bezbakteriální ochrana. Exkluzivní designové inovace implementované do AireGard™ 301 zaručují vyjímečný výkon v požadovaných podmínkách a prostředí.

  Detail
 • AireGard™ 201

  AireGard™ 201

  AireGard™ 201 je nejlepší dostupná pracovní stanice. NU-201 horizontální laminární box byl speciálně navržen pro testování, výrobu, inspekci nebo farmaceutické procesy, při kterých je bezpodmínečně nutná bezčásticová a bezbakteriální ochrana. Exkluzivní designové inovace implementované do NU-201 zaručují vyjímečný výkon v požadovaných podmínkách a prostředí.

  Detail
 • AireGard™ 126

  AireGard™ 126

  AireGard™ 126 Vertical Flow Clean Bench představuje výhody vertikálního proudění vzduchu nad pracovní plochou, plus výhody horizontálního proudění nad pracovní plochou při otevřeném pracovním prostoru, které vytváři vzduchovou bariéru proti kontaminaci.

  Detail
 • NU-545-ES

  LabGard® NU-545 ES

  Nejnovější model boxu třídy II, typu A2 ovládaný pomocí barevného dotykového displeje. Box nabízí nepřekonatelný výkon a ochranu v každé laboratoři. Uvedený model se vyznačuje tichým chodem motoru a prodlouženou zárukou v délce 72 měsíců.

  Detail
 • Cellgard 477 ES

  Cellgard 477 ES

  Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Cellgard 477 biohazard box kombinuje špičkovou kvalitu a vlastnosti Labgardu 437 s nadčasovým designem biohazard boxu Cellgard 480. 

  Detail
 • CellGard™ 481 HD

  CellGard™ 481 HD

  Biohazard box CellGard™ 481 HD třídy II, Typu A2 nabízí nejdokonalejší ochranu obsluhy, produktu a prostředí při práci s nebezpečnými látkami ve formě tablet, roztoků nebo prášku. Pracovní prostor je klasifikován jako sterilní prostředí odpovídající ISO Class 5.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)