EliGene® izolační soupravy

EliGene manuální izolace

 • EliGene® Viral DNA/RNA FAST Isolation Kit (CE-IVD)

  EliGene® Viral RNA/DNA FAST Isolation Kit je určen pro rychlou (15 min) izolaci virové RNA a DNA (nukleových kyselin – NK) z bukálních stěrů, sputa a slin pomocí naší speciálně vyvinuté technologie pro odstranění inhibitorů.

  Detail
 • EliGene® Viral RNA/DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit

  EliGene® Viral RNA / DNA FAST 96 Vacuum Isolation Kit je navržen pro rychlou (méně než 40 minut) izolaci virové RNA a DNA (nukleové kyseliny - NA) z nasofaryngeálních výtěrů, bukálních stěrů, sputa a slin pomocí speciálně vyvinuté technologie pro odstranění inhibitorů.

  Detail
 • EliGene® Tissue DNA Isolation Kit

  EliGene® Tissue DNA Isolation Kit

  Ušetřete více než 1 hodinu práce s naší soupravou pro izolaci izolace DNA z tkání. EliGene® Tissue DNA Isolation Kit dosahuje vyšších výtěžků než u konkurenčních kitů díky inovované technologie bez použití proteinázy K.

  Detail
 • EliGene® FFPE Tissue DNA Isolation Kit

  EliGene® FFPE Tissue DNA Isolation Kit

  EliGene® FFPE Tissue DNA Isolation Kit je určen pro izolaci genomové DNA z parafinových a formalínem fixovaných tkání. Optimalizovaný izolační protokol nevyžaduje použití xylenu pro odstranění vosku.

  Detail
 • EliGene® Blood DNA Isolation kit

  EliGene® Blood DNA Isolation Kit

  EliGene® Blood DNA Isolation kit je určen pro rychlou izolaci genomické a mitochondriální DNA z plné krve (čerstvá, zamražená nebo skladovaná při 4 °C).

  Detail
 • EliGene® Soil DNA Isolation Kit

  EliGene® Soil DNA Isolation Kit

  EliGene® Soil DNA Isolation Kit je určen pro rychlou izolaci genomické DNA ze vzorků životního prostředí. Primárně je kit určen pro vzorky životního prostředí s vysokým obsahem huminových kyselin včetně různých typů půd jakými jsou kompost, černá půda nebo hnůj a další typy běžných půd.

  Detail
 • EliGene® Plant DNA Isolation Kit

  EliGene® Plant DNA Isolation Kit

  EliGene® Plant DNA Isolation Kit je nejlepší volbou pro rychlou a jednoduchou izolaci DNA zrostlinných buněk. Kit je určen pro různé typy vzorků, včetně listů Arabidospis, tabáku, rajčete, broskve nebo višně.

  Detail
 • EliGene® Gel DNA MiniPrep

  EliGene® Gel DNA MiniPrep je určen pro izolaci DNA fragmentů (80 bp až 10 kbp) ze standardního agarózového gelu nebo gelu s nízkou teplotou tání.

  Detail
 • EliGene® Plasmid DNA MiniPrep

  EliGene® Plasmid Isolation Kit poskytuje rychlou, jednoduchou a cenově dostupnou extrakci plazmidové DNA pro rutinní laboratorní aplikace molekulární biologie. 

  Detail
 • EliGene® MTB Isolation

  EliGene® MTB Isolation Kit (CE-IVD)

  EliGene® MTB Isolation Kit je určen k izolaci DNA z M. tuberculosis (eventuelně dalších mikroorganizmů G+) z klinických materiálů jako je sputum, dekontaminované sputum, buněčné kultury, BAL, výpotek, moč, stěry.

  Detail
 • EliGene® Urine Isolation Kit

  EliGene® Urine Isolation Kit (CE-IVD)

  EliGene® Urine Isolation Kit je určen pro izolaci genomické a mitochondriální DNA z plné krve (čerstvé, zamražené nebo skladované při 4°C), stěrů, kultivovaných buněk a moče. Tento kit je optimalizován pro použití s EliGene® RealTime PCR kity

  Detail
 • EliGene® Sperm Isolation Supplement

  Doplněk pro izolaci ke kitu EliGene® Urine Isolation. Určeno pro izolaci ze vzorků spermatu. Doplněk obsahuje reagencie pro přečištění vzorku a optimalizovaný lyzační pufr (Washing Buffer, Lysis Buffer).

  Detail