DNA diagnostika EliGene

Močopohlavní infekce

 • EliGene® STD GAR/URE/MYC RT (CE-IVD)

  Souprava EliGene® STD GAR/URE/MYC RT slouží k DNA diagnostice patogenních druhů Mycoplasma hominis, Mycoplasma genitalium, Ureaplasma urealyticum, Ureaplasma parvum a Gardnerella vaginalis z izolované DNA.

  Detail
 • EliGene® STD CHT/NEI/TRI RT (RUO)

  Souprava EliGene® STD CHT/NEI/TRI RT slouží k DNA detekci patogenních druhů Chlamydia trachomatis, Neisseria gonorrhoeae a Trichomonas vaginalis z izolované DNA.

  Detail
 • EliGene® STD NEI/TRI RT (CE-IVD)

  Souprava EliGene® STD NEI/TRI RT slouží k DNA diagnostice patogenních druhů Neisseria gonorrhoeae a Trichomonas vaginalis z izolované DNA.

  Detail
 • EliGene® Chlamydia trachomatis

  EliGene® Chlamydia trachomatis UNI (RUO)

  Souprava EliGene® Chlamydia trachomatis je kvalitativní prostředek in vitro určený k DNA detekci baktérie Chlamydia trachomatis z klinického materiálu. Kity jsou založeny na detekci DNA kryptického plasmidu a zároveň genomové DNA baktérie Chlamydia trachomatis.

  Detail
 • EliGene® Neisseria

  EliGene® Neisseria UNI (CE-IVD)

  Soupravy EliGene® Neisseria slouží k DNA diagnostice patogenního druhu Neisseria gonorrhoeae z izolované DNA.

  Detail
 • EliGene® Ureaplasma

  EliGene® Ureaplasma UNI (CE-IVD)

  Soupravy EliGene® Ureaplasma slouží k DNA diagnostice patogenního druhu Ureaplasma urealyticum a Ureaplasma parvum z izolované DNA. Souprava je CE certifikována jako IVD.

  Detail
 • EliGene® Mycoplasma hom/gen

  EliGene® Mycoplasma hom/gen UNI (CE-IVD)

  Soupravy EliGene® Mycoplasma hom/gen UNI slouží k DNA diagnostice patogenních druhů Mycoplasma hominis a Mycoplasma genitalium z izolované DNA. Souprava je CE certifikována jako IVD.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)