DNA diagnostika EliGene

Onkogenetické soupravy pro NGS

Ke kitům NGS můžete pořídit kit pro kvantifikaci knihoven, který je určen pro použití na přístrojích Illumina: EliZyme Library Quantification Kit.

 • EliGene® Colorectum NGS

  EliGene® Colorectum NGS

  EliGene® Colorectum NGS souprava je určena pro multiplexovou PCR cílových sekvencí v rámci genů KRAS (Exony 2, 3 a 4), NRAS (Exony 2, 3 a 4) a BRAF (Exon 15) umožňujících detekci polymorfismů v rámci amplifikovaných cílových oblastí.

  Detail
 • EliGene® Lung NGS

  EliGene® Lung NGS

  EliGene® Lung NGS souprava je určena pro multiplexovou PCR cílových sekvencí v rámci genu EGFR (Exony 18, 19, 20, 21) umožňujících detekci polymorfismů v rámci amplifikovaných cílových oblastí.

  Detail
 • EliGene® GIST NGS

  EliGene® GIST NGS

  EliGene® GIST NGS souprava je určena pro multiplexovou PCR cílových sekvencí v rámci genů c-Kit (Exony 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17) a PDGFRalfa (Exony 8, 10, 12, 14, 18) umožňujících detekci polymorfismů v rámci amplifikovaných cílových oblastí.

  Detail
 • EliGene® Adaptor-IL NGS

  EliGene® Adaptor-IL NGS

  EliGene® Adaptor-IL NGS příslušenství k ostatním NGS soupravám (Colorectum, GIST a Lung). Je určena pro inkorporaci Molekulárních identifikátorů (MIDs) a specifických adaptorových sekvencí k PCR produktům amplifikovaným v multiplexové PCR cílových sekvencí.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)