Zařízení pro elektroforézu

Blue LED iluminátor
  • Blue LED iluminátor

FastGene Blue LED Iluminátor

Blue LED iluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Blue LED iluminátor využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470 nm. LED diody jsou stejně citlivé jako UV záření, nepoškozují však DNA fragmenty a chrání vaši pokožku a oči. Životnost LED diod je pětkrát delší ve srovnání s UV světlem. Přístroj je opatřen jantarovým štítem, který lze použít pro fotografování gelu bez dalších optických filtrů.

Blue LED iluminátor byl vyvinut pro použití barviv SYBR Green, SYBR Safe, Midori Green (nekarcinogenní, méně mutagenní) a dalších. Lze použít i ethidium bromid (citlivost je však nižší než u běžných UV transiluminátorů).

Specifikace

Rozměry: 210 x 210 x 30 mm

Pracovní plocha: 120 x 70 mm

Váha: 2,3 kg

Vlnová délka: 470 nm

Filtr: oranžový

Pozice LED diod: po stranách, nad pracovní plochou

Kat. č. Cena bez DPH DPH  
FG-05 14 455.80 Kč / € 578.20 21 % Koupit

Blue LED iluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Blue LED iluminátor využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470nm. LED diody jsou stejně citlivé jako UV záření, nepoškozují však DNA fragmenty a chrání vaši pokožku a oči. Životnost LED diod je pětkrát delší ve srovnání s UV světlem. Přístroj je opatřen jantarovým štítem, který lze použít pro fotografování gelu bez dalších optických filtrů. Blue LED iluminátor byl vyvinut pro použití barviv SYBR Green, SYBR Safe, Midori Green (nekarcinogenní, méně mutagenní) a dalších. Lze použít i ethidium bromid (citlivost je však nižší než u běžných UV transiluminátorů).

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat