Stolní laboratorní přístroje

Zařízení pro elektroforézu

Nippon Genetics je německá společnost, která mimo jiné nabízí vysoce kvalitní a cenově dostupné potřeby pro elektroforézu zahrnující elektroforetický systém včetně příslušenství, UV a Blue LED transiluminátory, DNA barviva, hmotnostní markery a pomůcky na vyřezávání bandů z gelu.

 • ZEPHYRUS® BLUE LED PAD Illuminator

  Pro dokumentaci DNA/RNA v agarózových gelech, proteinových gelů, Petriho misek nebo rentgenů.
  Přenosný iluminátor s kompaktním designem a snadnou manipulací. Nastavení jasu ve 3 stupních pro modré a bílé světlo.

  Detail
 • Zephyrus Gel Box Blue System 2.0

  Box je určen k pořízení vysoce kvalitních fotografií elektroforézních gelů pomocí chytrého telefonu nebo tabletové kamery. Zephyrus Gel Box Enclosure 2.0 lze použít na stávajících transiluminátorech s modrým světlem nebo UV.

  Detail
 • Dokumentační systém FastGene® FAS-V

  Dokumentační systém FastGene FAS-V

  Nový dokumentační systém s unikátní excitační technologií, 10,4" palcový dotykový displejem s intuitivním softvérem a velkou zobrazovací plochou Blue/Green a White LED Transiluminátoru.

  Detail
 • FastGene FAS Digi Gel Documentation System

  Technologie FastGen® Blue / Green LED umožňuje detekci červených barviv, jako je Ethidium Bromid a další generace zelené barvy Midori Green. Obě barviva lze vizualizovat pomocí jantarového filtru na horní straně jednotky.

  Detail
 • FastGene FAS-Digi PRO

  Technologie FastGen® Blue/Green LED umožňuje detekci červených barviv, jako je Ethidium Bromid a další generace zelené barvy Midori Green. Zařízení je vybavené fotoaparátem citlivým na světlo s rozlišením 24 MPixel. Pohodlné ovládání díky na míru vyvinutému softwaru.

  Detail
 • FastGene Blue GelPic LED Box

  Jediný přenosný gel-dokumentační systém s nejmodernější LED technologií (modré a bílé světlo) a nejvyšším rozlišením pro vaše fotografie gelů.

  Detail
 • FastGene Blue/Green GelPic LED Box

  Jediný přenosný gel-dokumentační systém s nejmodernější LED technologií (modré/zelené a bílé světlo) a nejvyšším rozlišením pro vaše fotografie gelů.

  Detail
 • FastGene Blue/Green LED Transiluminátor

  Nová LED technologie pro maximální citlivost DNA/RNA v agarózovém gelu, vhodné jak pro červená tak pro zelená barviva.

  Detail
 • FastGene LED Transiluminátor

  Blue LED transiluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470nm, které je efektivní pro používání barviček Midori Green a SYBR.

  Detail
 • Blue LED iluminátor

  FastGene Blue LED Iluminátor

  Blue LED iluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Blue LED iluminátor využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470 nm.

  Detail
 • FastGene Blue/White LED Tab

  Pro dokumentaci DNA/RNA v agarózových gelech, proteinových gelů a Petriho misek.
  Přenosný iluminátor s kompaktním designem a snadnou manipulací. Nastavení jasu ve 3 stupních pro modré a bílé světlo.

  Detail
 • Mupid LED Iluminátor

  Mupid LED iluminátor je detekční systém pro Mupid elektroforézu, který umožňuje detekovat fragmenty DNA během chodu elektroforézy.

  Detail
 • mupid one

  MUPID One elektroforéza

  Kompaktní systém pro elektroforézu. Má mnoho nových výhod, mezi které patří velmi jednoduchá manipulace, malá spotřeba gelu a agarózy, tepelně odolné materiály umožňující vlévaní gelu o teplotě 100°C. Zařízení je vhodné jak do praktických cvičení, tak pro běžnou práci v laboratoři.

  Detail
 • MUPID One elektroforéza-příslušenství

  Příslušenství k elektroforéze Mupid One lze dokoupit také zvlášť. V nabídce jsou sety na přípravu gelu, hřebeny, gelové traye a další.

   

  Detail
 • FastGene Agarose Gel Band Cutter

  Nyní lze vyřezávat DNA fragmenty mnohem snadněji. FastGene Agarose Gel Band Cutter je jednoduchý jednorázový nástroj k usnadnění vyřezávání bandů z agarózového gelu.

  Detail
 • FasteGene UV Trasniluminátor

  UV transiluminátor k detekci DNA fragmentů barvených ethidium bromidem. Zaručuje nejvyšší citlivost a ochranu před UV zářením.

  Detail
 • FastGene FAS-Nano Geldoc System

  FastGene® FAS-Nano je nejmenší gelový dokumentační systém. Má jedinečné vlastnosti, jako je technologie Blue/Green LED, která umožňuje detekci červených barviv, jako je ethidiumbromid a další generace zelené barvy Midori Green.

  Detail
 • Blue/Green LED Flashlight

  Baterka FastGene® Blue/Green Flashlight má všechny výhody LED světla, jako je bezpečnost pro vaši pokožku a vzorek DNA, stejně jako intenzitu signálu, která byla předtím viděna pouze na transluminátorech s UV světlem.

  Detail
 • Amber Goggles

  Jantarová brýle jsou používané jako filtr při práci s Blue/Green a Blue LED dokumentčnými systémy.

  Detail
 • FastGene Elektrophoresis Unit

  Nová a inovativní FastGene® komora pro proteinovou elektroforézu byla vyvinutá pro použití předpripravených proteinových gelů (10 x 8 cm). Snadné použití a robustnost této komory umožňuje reprodukovatelnou separaci proteinů za minimum času.

  Detail
 • Mitsubishi Thermal Printer

  Příslušenství pro systémy gelové dokumentace.

  Detail
 • FastGene White Light Plate

  Svítící deska s bílým světlem umožňuje získat ideální snímky vašich proteinových gelů. Výkonné LED žárovky zajišťují jednotné osvětlení desky, jejíž intenzita je nastavitelná.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)