Stolní laboratorní přístroje

Zařízení pro elektroforézu

Elektroforetická zařízení značky ZEPHYRUS® jsou vysoce kvalitní a cenově dostupné potřeby pro analýzu gelů využívající nejmodernějších LED technologií.

Nippon Genetics je německá společnost, která mimo jiné nabízí kvalitní elektroforetická zařízení včetně příslušenství a pomůcek na vyřezávání bandů z gelu.

 • ZEPHYRUS® BLUE LED PAD Illuminator

  ZEPHYRUS® BLUE LED PAD Illuminator

  Pro dokumentaci DNA/RNA v agarózových gelech, proteinových gelů, Petriho misek nebo rentgenů.
  Přenosný iluminátor s kompaktním designem a snadnou manipulací. Nastavení jasu ve 3 stupních pro modré a bílé světlo.

  Detail
 • ZEPYHRUS® Gel Box Blue System 2.0

  ZEPYHRUS® Gel Box Blue System 2.0

  Zephyrus Gel Box Blue System 2.0 je kompletní systém pro bezpečné pozorování a focení gelů s využitím chytrého telefonu nebo tabletu.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator BW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator BW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator BW je perfektní pro všechny výzkumné laboratoře nabízející velkou citlivost pro detekci DNA barvené zelenými barvičkami.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator BW/CyanW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator CyanW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Illuminator CyanW je perfektní pro všechny výzkumné laboratoře nabízející velkou citlivost pro detekci DNA barvené zelenými barvičkami.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Imager BW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Imager BW

  Přenosný gel-dokumentační systém s nejmodernější LED technologií (modré a bílé světlo) a nejvyšším rozlišením pro vaše fotografie gelů.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Imager CyanW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Imager CyanW

  Přenosný gel-dokumentační systém s nejmodernější LED technologií (modré/zelené a bílé světlo) a nejvyšším rozlišením pro vaše fotografie gelů.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Nano BW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Nano BW

  ZEPHYRUS® Gel Smart LED box BW je nejmenší gelový dokumentační systém. Má jedinečné vlastnosti, jako je technologie Blue LED, která umožňuje detekci generace zelené barvy EliDNA. Bílé světlo je vhodné pro gely barvené barvou Coomassie blue a pro Western blot analýzy.

  Detail
 • ZEPHYRUS® Gel Cube Nano CyanW

  ZEPHYRUS® Gel Cube Nano CyanW

  ZEPHYRUS® Gel Smart LED box CyanW je nejmenší gelový dokumentační systém. Má jedinečné vlastnosti, jako je technologie Blue/Green LED, která umožňuje detekci červených barviv, jako je ethidiumbromid a další generace zelené barvy EliDNA. Bílé světlo je vhodné pro gely barvené barvou Coomassie blue a pro Western blot analýzy.

  Detail
 • FastGene Agarose Gel Band Cutter

  Nyní lze vyřezávat DNA fragmenty mnohem snadněji. FastGene Agarose Gel Band Cutter je jednoduchý jednorázový nástroj k usnadnění vyřezávání bandů z agarózového gelu.

  Detail
 • mupid one

  MUPID One elektroforéza

  Kompaktní systém pro elektroforézu. Má mnoho nových výhod, mezi které patří velmi jednoduchá manipulace, malá spotřeba gelu a agarózy, tepelně odolné materiály umožňující vlévaní gelu o teplotě 100°C. Zařízení je vhodné jak do praktických cvičení, tak pro běžnou práci v laboratoři.

  Detail
 • MUPID One elektroforéza-příslušenství

  Příslušenství k elektroforéze Mupid One lze dokoupit také zvlášť. V nabídce jsou sety na přípravu gelu, hřebeny, gelové traye a další.

   

  Detail
 • Mupid LED Iluminátor

  Mupid LED iluminátor je detekční systém pro Mupid elektroforézu, který umožňuje detekovat fragmenty DNA během chodu elektroforézy.

  Detail
 • FastGene FAS-Digi PRO

  Technologie FastGen® Blue/Green LED umožňuje detekci červených barviv, jako je Ethidium Bromid a další generace zelené barvy Midori Green. Zařízení je vybavené fotoaparátem citlivým na světlo s rozlišením 24 MPixel. Pohodlné ovládání díky na míru vyvinutému softwaru.

  Detail
 • FastGene FAS-DIGI Compact

  Dokumentační systém FastGene® FAS-DIGI Compact je vyroben pro bezpečnou a velmi citlivou detekci DNA/RNA - bez použití UV světla. Intuitivní a snadnou manipulací lze vytvořit dokonalé obrázky gelů. Skládá se ze dvou částí: vyjímatelného transiluminátoru a tmavé komory (čelně otvíratelné o 180°) s vysoce kvalitní digitální kamerou.

  Detail
 • FastGene FAS-X

  Dokumentační systém nové generace FastGene FAS-X je kombinací vysoké kvality, elegantního designu, nejmodernější technologie využívající jako zdroj světla bezpečné modrozelené LED diody a uživatelsky velmi přívětivého softwaru.

  Detail
 • FastGene Blue/Green GelPic LED Box

  Jediný přenosný gel-dokumentační systém s nejmodernější LED technologií (modré/zelené a bílé světlo) a nejvyšším rozlišením pro vaše fotografie gelů.

  Detail
 • FastGene Blue/Green LED Transiluminátor

  Nová LED technologie pro maximální citlivost DNA/RNA v agarózovém gelu, vhodné jak pro červená tak pro zelená barviva.

  Detail
 • FastGene LED Transiluminátor

  Blue LED transiluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470nm, které je efektivní pro používání barviček Midori Green a SYBR.

  Detail
 • Blue LED iluminátor

  FastGene Blue LED Iluminátor

  Blue LED iluminátor slouží pro detekci fluorescenčně barvených RNA/DNA molekul v agarózovém gelu bez potřeby UV záření. Blue LED iluminátor využívá modré světlo vyzařované LED diodami o vlnové délce 470 nm.

  Detail
 • FastGene Blue/White LED Tab

  Pro dokumentaci DNA/RNA v agarózových gelech, proteinových gelů a Petriho misek.
  Přenosný iluminátor s kompaktním designem a snadnou manipulací. Nastavení jasu ve 3 stupních pro modré a bílé světlo.

  Detail
 • FastGene UV Transiluminátor

  UV transiluminátor k detekci DNA fragmentů barvených ethidium bromidem. Zaručuje nejvyšší citlivost a ochranu před UV zářením.

  Detail
 • FastGene FAS-Nano Geldoc System

  FastGene® FAS-Nano je nejmenší gelový dokumentační systém. Má jedinečné vlastnosti, jako je technologie Blue/Green LED, která umožňuje detekci červených barviv, jako je ethidiumbromid a další generace zelené barvy Midori Green.

  Detail
 • Blue/Green LED Flashlight

  Baterka FastGene® Blue/Green Flashlight má všechny výhody LED světla, jako je bezpečnost pro vaši pokožku i vzorek DNA, stejně tak i intenzita signálu, která byla dříve k vidění pouze u transiluminátorů s UV světlem.

  Detail
 • Amber Goggles

  Jantarové brýle jsou používané jako filtr při práci s Blue/Green a Blue LED dokumentčnými systémy.

  Detail
 • FastGene White Light Plate

  Svítící deska s bílým světlem umožňuje získat ideální snímky vašich proteinových gelů. Výkonné LED žárovky zajišťují jednotné osvětlení desky, jejíž intenzita je nastavitelná.

  Detail

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Biohazard boxy

Biohazard boxy

Laminární boxy

Podtlakové izolátory

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)