Laminární boxy NuAire

AireGard™ 201
  • AireGard™ 201

AireGard™ 201

Pracovní stanice se skutečným horizontálním laminárním prouděním.

AireGard™ 201 je nejlepší dostupná pracovní stanice. AireGard™ 201 horizontální laminární box byl speciálně navržen pro testování, výrobu, inspekci nebo farmaceutické procesy, při kterých je bezpodmínečně nutná bezčásticová a bezbakteriální ochrana. Exkluzivní designové inovace implementované do AireGard™ 201 zaručují vyjímečný výkon v požadovaných podmínkách a prostředí.

Skutečné laminární proudění, HEPA filtry nejvyšší kvality a bezúnikový systém vedení vzduchu jsou faktory, které zaručují dokonalost laminárního boxu a vytvářejí z AireGard™ 201 nejdokonalejší dostupnou laminární pracovní stanici.

 

  • Bezčásticová ochrana produktu.
  • Nízká cena
  • Ergonomická konstrukce s vlastnostmi jako je pracovní radius, odnímatelná přední stěna pro snadné čištění a zaoblené rohy. AireGard kabinety mají širokou škálu volitelného vybavení a příslušenství tak, aby splnily všechny požadavky uživatele.
  • Tichost
  • Všeobecné testování. Testovací postupy a předpisy nebyly přizpůsobovány produktům NuAire, ale naopak tyto produkty byly testovány nezávislými společnostmi a svou kvalitou vysoce převyšují specifikace testů a bezpečnostních vyhlášek.

Cenovou nabídku vám zpracujeme na vyžádání.

Specifikace

Brožura

 

Kat. č. Balení Cena bez DPH DPH  
NU 201 1 ks na vyžádání 21 %

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)