Laminární boxy NuAire

Cellgard 477 ES
  • Cellgard 477 ES

Cellgard 477 ES

Biohazard box třídy II, typu A2 s možností odfuku do místnosti nebo napojením na odtahový systém. Cellgard 477 biohazard box kombinuje špičkovou kvalitu a vlastnosti Labgardu 437s nadčasovým designem biohazard boxu Cellgard 480. 

Řídící centrum s dotykovou membránovou klávesnicí

Cellgard 477 je vybaven dotykovou membránovou klávesnící, která zaručuje velmi snadnou a příjemnou obsluhu boxu. Snadným a jednoduchým stiskem odpovídajícího tlačítka spustíte motor, světlo a vnitřní zásuvky. To nejlepší na tomto zařízení je předinstalovaný monitoring laminárního proudění FLOWGARD, který v reálném čase sleduje rychlost vzduchu uvnitř komory, čímž napomáhá k maximální bezpečnosti při práci.

Minihelic tlakoměr
Tlakoměr sleduje úroveň zanesení filtru

Energeticky úsporný motor
V současné době jsou do tohoto zařízení montovány energeticky úsporné motory, které uspoří téměř 50% elektrické energie.

Bezpečný design
HEPEX bezúnikový systém vedení vzduchu.

Pantentovaný pružný systém vedení vzduchuHEPEX Zero-Leak Airflow systém zaručuje dokonalé využití HEPA filtrů a napomáhá redukci hluku.

Nakloněné okno v úhlu 10°s mikrospínači
Cellgard 477 je možno dodat s předinstalovanou UV lampou, kterou nelze spustit při otevřeném okně. Posunutím okna do nejnižší pozice dojde k sepnutí mikrospínače, který umožní sepnout UV lampu.

Cenovou nabídku zašleme na vyžádání.

Cena bez DPH DPH  

Žádné dokumenty.

Může vás ještě zajímat

Přístroje TSI

Přenosné čítače částic

Příruční čítače částic

Průtokoměry

Nástěnné čítače částic

Rukavice

Běžné vyšetřovací rukavice

Sterilní rukavice

Speciální rukavice (chemo)